Pletivo poplastované se zapleteným drátem 1000

Vysoce kvalitní pozinkované drátěné pletivo s PVC vrstvou a zapleteným drátem, má výšku 100 cm. Standartně vyrobeno z pozinkovaného, poplastovaného drátu Ø 1,5/2,5 mm barva zelená RAL 6005. Rozměr oka je 55mm. Balení v kompaktních rolích s napínacím drátem na obou koncích po 15 nebo 25m. Pletivo poskytne vašemu domovu ochranu a soukromí a to bez údržby. 

Více informací

EAN 8595068403648
Nový produkt

40,39 Kčs DPH

- +

Přidat k porovnání

 
Více informací

Varianta poplastovaného pletiva se zapleteným drátem v zelené barvě! 

Kvalitní pletivo vyrobeno z ocelových drátů s povrchovou úpravou ZN + PVC se zapleteným napínacím drát na obou koncích pletiva. Oko má rozměr 55x55.

Nejběžnější a nejžádanější typ pletiva pro váš dům

Co potřebujete k pletivu zakoupit ?

Jakou výšku pletiva zvolit?

Nejvíce prodávané a oblíbené je pletivo výšky 150 cm, poté následují výšky 160 cm nebo 125 cm. Záleží však na okolních plotech, na tom, zda máte nebo nemáte podezdívku a samozřejmě na Vašem osobním pocitu, jak vysoký plot chcete. V některých lokalitách je max. výška plotu dokonce nařízena stavebním úřadem. Informaci, jak vysoký plot si můžete postavit, vám sdělí stavební úřad ve vaší lokalitě.

Jak namontovat pletivo

Pokud vás zajímá jak namontovat pletivo nebo co vše potřebujete za materiál na natahování pletiva? Podívejte se na náš návod kde popisujeme montáž pletiva odkaz zde. Nebo nám zavolejte na tel.: 777 124 164.

5 Dalších produktů v této kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Porovnat 0

No products

To be determined Shipping
0,00 Kč Celkem

K pokladně