Panel 2D ZN drát 6/5/6mm 143cm

Svařovaný Panel 2D zn o výšce 143cm

Svařované ploché panely mají dvojítý horizontální drát. Svařované panely jsou velice oblíbené kvuli své jednoduché montáži, pevnosti a kavalitě materiálu a především svým vzhledem. Svařované panely mají dlouhou životnost. 

Více informací

Nový produkt

1 055,00 Kčs DPH

- +

Přidat k porovnání

 
Více informací

Svařovaný Panel 2D zn o výšce 143cm, šířce 250cm a drátem 6/5/6mm oko panelu 50x200mm

Svařované ploché panely mají dvojítý horizontální drát. Svařované panely jsou velice oblíbené kvuli své jednoduché montáži, pevnosti a kavalitě materiálu a především svým vzhledem. Svařované panely mají dlouhou životnost. K svařovaným panelům se také dělají brány a branky stejného "výpletu". Svařovaný panel je z jedné strany ukončen vyčnívajícími dráty a na druhé straně je svařovaný panel ukončen hladce. Svařovaný panel můžete namontovat z jaké strany chcete. Svařované panely jsou velice silné tudíž mají své využítí i v náročnějších podmínkách. Nejčastěji se Svařované panely využívají v průmyslových areálech.

Barva svařovaného panelu: Zn

Výška svařovaného panelu: 143cm

Délka svařovaného panelu: 250cm

Rozměr oka: 50x200mm

Povrchová úprava svařovaného panelu: Pozink

průměr vodorovného drátu: 6mm

průměr svislého drátu: 6mm

Montáž svařovaných panelů

Svařované panely se montují na sloupky pomocí příchytek. Dílce můžete montovat na kulaté sloupky o průměru 48 mm nebo na hranaté sloupky o rozměru 60x40 mm. Při montáži dodržujte přesný rozestup mezi sloupky. Svařované panely připevníte na sloupek pomocí příchytek. Příchytky volte dle druhu sloupku.

V případě, že si nejste jisti jak podhrabové desky namontovat napište nám email či zavolejte počet stran a jejich délky, vypracujeme Vám nabídku kompletně na míru, samozřejmě Zdarma!

Svařovaný panel

Svařované panely

Levný svařovaný panel

Levné svařované panely

Ploty praha

Levné ploty

13 Dalších produktů v této kategorii

Porovnat 0

No products

To be determined Shipping
0,00 Kč Celkem

K pokladně