Ceník oplocení, pletiva a dalších produktů

Kompletní ceník obsahuje ceny veškerých nabízených pletiv, drátů, sloupků, bran, branek, panelových systémů, průmyslové oplocení a ostatního příslušenství k plotům. Vše potřebné k oplocení naleznete u nás.

Ceník oplocení

Nabízíme kompletní služby a produkty k oplocení pozemků. Všechny ceny jsou rozepsány v ceníku oplocení cenik_2018.

Ceník pletiva

Nevíte jaké pletivo zvolit? Jak je vysoké, jaké jsou druhy? Vše si můžete dopředu prohlédnout v ceníku pletiv cenik_2018 a podle toho se rozhodnout.

V rámci servisu služeb poskytujeme odborné poradenství v oblasti oplocení a u veškerých produktů zajistíme odbornou montáž na klíč. Aby bylo oplocení kompletní, nabízíme i dodávku zámečnických výrobků jako jsou brány, branky a samozřejmostí jsou i garážová vrata.

Ať si vyberete z našeho sortimentu cokoli, zajistíme při splnění podmínek dopravu až k Vám zdarma!

Při platbě v hotovosti nebo při platbě předem poskytujeme slevy pro jednorázové odběry zboží, slevy se nesčítají. Slevy pro realizace oplocení jsou řešeny rozpočtem.

Nad 20 000 Kč 2%
Nad 40 000 Kč 3%
Nad 80 000 Kč 5%
Nad 100 000 Kč sleva dohodou


Máte zájem o služby dodávané naší firmou? Chcete využít slev, které nabízíme celoročně? Pokud ano, pak určitě uvítáte náš kompletní cenik_2018 , který si můžete stáhnout a v klidu si promyslet, jaké materiály použijete pro stavbu nového plotu.

Chcete vidět na vlastní oči, jak Váš plot může vypadat? Navštívte vzorkovny v našich prodejnách.

Na našich pobočkách lze platit platebními kartami. Rozpočet montáže oplocení i výroby zámečnických prvků pro Vás zpracujeme obratem!

Máte-li zájem o kompletní oplocení Vašeho pozemku, můžete použít poptávkový formulář, nebo nám zašlete rychlý dotaz prostřednictvím formuláře umístěného vpravo nahoře.


Porovnat 0

No products

To be determined Shipping
0,00 Kč Celkem

K pokladně