Držák desky 5cm Koncový U 200mm

Koncový držák podhrabové desky

Držák podhrabové desky koncový o výšce 20cm povrchová úprava žárový zinek. Držák pohrabové desky se využívá k ukotvení podhrabové desky ke sloupku.

Více informací

Z-V-D-12
Nový produkt

76,23 Kčs DPH

- +

Přidat k porovnání

 
Více informací

Koncový držák podhrabové desky

Držák podhrabové desky koncový o výšce 20cm povrchová úprava žárový zinek. Držák pohrabové desky se využívá k ukotvení podhrabové desky ke sloupku. Držák podhrabové desky musí mít stejnou výšku s podhrabovou deskou. deska slouží jako náhrada betonové podezdívky.

Montáž podhrabové desky

Montáž držáku podhrabové desky provádíme až do zabetonovaných sloupků, které by měli správně 4 - 5 dnů tvrdnout. Tím předejdeme nechtěnému posunu sloupku.

Vzdálenost mezi sloupky při použítí podhrabové desky

Nejprve si musíte vyměřit výšku a šířku mezi sloupky. Mezi pletivem a podhrabovou deskou by měla vzkniknout mezera 3 až 4cm. Pletivo by nikdy nemělo být položeno přímo na podhrabové desce. Při montáži podhrabové desky není dobré příliš zkracovat osovou rozteč. Podhrabové desky by měli mít mezi sloupky dostatečnou vůli pro pnutí způsobenou změnou teploty. Při nedodržení mezery může podhrabová deska prasknout.

Montáž držáků podhrabové desky

Držáky podhrabových desek máme průběžné nebo koncové. Průběžné se využívají k přichycení podhrabové desky z obou stran navlíkají se z horní strany sloupku. Koncové držáky podhrabové desky se využívají k ukončení nebo jako rohové.

V případě, že si nejste jisti jak podhrabové desky namontovat napište nám email či zavolejte počet stran a jejich délky, vypracujeme Vám nabídku kompletně na míru, samozřejmě Zdarma!

Držák podhrabové desky

Držák podhravé desky praha

Levné držáky podhrabové desky

Levné ploty

Ploty praha

Levné ploty

4 Dalších produktů v této kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Porovnat 0

No products

To be determined Shipping
0,00 Kč Celkem

K pokladně