Pletivo Zn + Pvc antracit, v. 1000MM, 25m

Vysoce kvalitní pozinkované drátěné pletivo s PVC vrstvou. Barva pletiva: Antracit / RAL 7016. Rozměr oka 55mm. Balení v kompaktní roly po 25m.

Více informací

EAN 8595068451052
Nový produkt

1 811,98 Kčs DPH

- +

Přidat k porovnání

 
Více informací

Antracitové pletivo výšky 1000mm je vyrobeno z pozinkovaného/poplastovaného drátu o průměru 1,5/2,5mm. Rozměr oka je 55mm a prodává se po balení 25m. Pletivo je odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Antracitové pletivo poskytne vašemu domovu ochranu a soukromí a to bez údržby.

K pletivu doporučujeme zakoupit:

Pletivo je dodávané bez zapleteného horního a spodním napínacího drátu. Napínací drát (průměr 3,5 mm) se dodává samostatně.

Co všechno potřebuji k pletivu dokoupit, abych ho mohl namontovat?

Nejdůležitější prvky, které potřebujete jsou vázací, napínací drát a napínáky bez tohoto příslušenství nebudete schopni pletivo namontovat tak, aby vypadalo dobře a plnilo svůj účel. Vázací drát je potřeba na první a poslední sloupek, oko po oku provlečete vázací drát a přivážete pletivo ke sloupku. Napínák nebo-li ráčna slouží k napnutí napínacích drátů u pletiva, s jednou ráčnou vypnete cca 25 až 30 bm pletiva, při vypínání musí být napínací drát rovně, nelze napínat "přes roh". Každou stranu musíte vypínat samostatně. Pletivo doplníme napínacím drátem nahoře a dole.

 

Jakou výšku pletiva zvolit?

Nejvíce prodávané a oblíbené je pletivo výšky 150 cm, poté následují výšky 160 cm a 125 cm. Záleží však na okolních plotech a Vašem osobním pocitu, jak vysoký plot zvolit. V některých lokalitách je max. výška nařízena stavebním úřadem. Pro informaci jak vysoký plot můžete postavit se informujte na stavebním úřadě ve Vaší lokalitě.

ploty oplocení

pletivo

pletivo antracit

pletivo bez napínacího drátu

ploty praha

levné pletivo

5 Dalších produktů v této kategorii

Porovnat 0

No products

To be determined Shipping
0,00 Kč Celkem

K pokladně