Podhrabová deska 245x20x5cm

Podhrabová deska Délka: 245  Výška: 20 Tloušťka: 5 cm

Podhrabová deska slouží jako náhrada betonové podezdívky.

Podhrabové desky mají zkosenou horní hranu, díky tomu získávají na svém vzhledu a vypadají velmi dobře.

Více informací

O-Pd-Kodl 2
Nový produkt

652,00 Kčs DPH

- +

Přidat k porovnání

 
Více informací

Podhrabová deska 245 x 20 x 5 cm

Podhrabová deska slouží jako náhrada betonové podezdívky.

Podhrabové desky mají zkosenou horní hranu, díky tomu získávají na svém vzhledu a vypadají velmi dobře. Podhrabové desky se nejčastěji využívají u pletivového plotu, ale ani u panelového systému nejsou vyjímkou. Podhrabové desky jsou oblíbené kvuli zabránění podhrabování plotu vašim nebo sousedovým domácím mazlíčkem. K podhrabovým deskám budete také potřebovat držáky podhrabových desek nebo držáky na vzpěru které se k podhrabové desce přidělají. 

Výška podhrabové desky: 20cm

Délka podhrabové desky: 245cm

Šířka podhrabové desky: 5cm

Montáž podhrabové desky

Montáž podhrabové desky provádíme až do zabetonovaných sloupků, které by měli správně 4 - 5 dnů tvrdnout. Tím předejdeme nechtěnému posunu sloupku.

Vzdálenost mezi sloupky při použítí podhrabové desky

Nejprve si musíte vyměřit výšku a šířku mezi sloupky. Mezi pletivem a podhrabovou deskou by měla vzkniknout mezera 3 až 4cm. Pletivo by nikdy nemělo být položeno přímo na podhrabové desce. Při montáži podhrabové desky není dobré příliš zkracovat osovou rozteč. Podhrabové desky by měli mít mezi sloupky dostatečnou vůli pro pnutí způsobenou změnou teploty. Při nedodržení mezery může podhrabová deska prasknout.

Montáž držáků podhrabové desky

Držáky podhrabových desek máme průběžné nebo koncové. Průběžné se využívají k přichycení podhrabové desky z obou stran navlíkají se z horní strany sloupku. Koncové držáky podhrabové desky se využívají k ukončení nebo jako rohové.

V případě, že si nejste jisti jak podhrabové desky namontovat napište nám email či zavolejte počet stran a jejich délky, vypracujeme Vám nabídku kompletně na míru, samozřejmě Zdarma!

Podhrabová deska

Podhravé desky praha

Levné podhrabové desky

Levné ploty

Ploty praha

Levné ploty

3 Dalších produktů v této kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Porovnat 0

No products

To be determined Shipping
0,00 Kč Celkem

K pokladně