Vzpěra komaxit 38/1.25 zelená 3000

Plotová vzpěra PVC výška 300 cm, průměr 38 mm

Vzpěra slouží ke stabilizaci sloupku, aby se důsledkem vypínání napínacích drátů nevyhnul.Vzpěra Zn + komaxit zelená (PVC) včetně plastové koncovky a spojovacího materiálu

Více informací

7401601
Nový produkt

242,00 Kčs DPH

- +

Přidat k porovnání

 
Více informací

Plotová vzpěra PVC výška 300 cm, průměr 38 mm

Vzpěra slouží ke stabilizaci sloupku, aby se důsledkem vypínání napínacích drátů nevyhnul.

Jak vysoká vzpěra by měla být?

Výška vzpěry závisí na výšce sloupku. Obecně platí, že výška sloupku (celková výška včetně části v zemi) se rovná výšce vzpěry, tzn. ke sloupkům výšky 200 cm potřebujete vzpěry výšky 200 cm.

Jak vzpěru přimontuji k plotovému sloupku?

Součástí vzpěry je PVC násadka a hákový šroub s matkou. Vzpěra se upevňuje na sloupek do 2/3 od země. Pokud jste si zakoupili sloupky výšky 200cm, tak jej zabetonujete 50 cm pod zem a na povrchu Vám zůstane 150 cm, vzpěru upevníte do výšky 100 cm od země. Do sloupku vyvrtáte díru vrtákem do železa/oceli č. 8, poté odšroubujete matku na hákovém šroubu u vzpěry, hákový šroub zaháknete do vyvrtané díry, nasadíte vzpěru, utáhnete matku a tím vytvoříte pevný spoj a vzpěra je již pevně přimontovaná ke sloupku.

Jak hluboko je potřeba vzpěru zabetonovat?

Vzpěra se stejně jako plotový sloupek betonuje do hloubky 50cm (díra hluboká 70cm, vzpěra je v zemi 50cm).

Kde všude použít vzpěry?

Vzpěra je potřeba všude tam, kde je uchycen napínací drát na sloupek, aby zabránila jeho vychýlení. Nutně potřebujete vzpěry na každý rohový sloupek po 2ks (z každé strany sloupku 1ks). Pletivo se vypíná po 25m, tzn. pokud máte stranu dlouhou 50m budete vypínat i uprostřed, takže potřebujete další 2ks vzpěr na sloupek, který je uprostřed strany dlouhé 50m. Vzpěry také potřebujete na všechny koncové sloupky. Vzpěry také potřebujete z každé strany brány či branky!

V případě, že si nejste jisti, kde všude vzpěry použít napište nám email či zavolejte počet stran a jejich délky, vypracujeme Vám nabídku kompletně na míru, samozřejmě Zdarma!

Plotová vzpěra

vzpěra

Zelená vzpěra

Plotová vzpěra zelená

Vzpěra 38mm

Levné vzpěry

Ploty praha

Levné ploty

3 Dalších produktů v této kategorii

Porovnat 0

No products

To be determined Shipping
0,00 Kč Celkem

K pokladně