Zámečnická Výroba 

Zámečnická výroba

Firma Levne ploty s.r.o. je připravena uspokojit všechna Vaše přání. V naší zámečnické dílně pro Vás zhotovíme nejrůznější vrata, brány, branky nebo mříže. Vedle toho můžeme dodat i jakékoliv druhy kovaných plotových výplní, elektrických závor, ale i celou řadu ocelových konstrukcí včetně ocelových krovů. Zámečnická výroba je schopna se přizpůsobit přání i nejnáročnějšího zákazníka.

Zámečnická výroba je zaměřena také na pojezdové brány či samonosné brány. K branám jsou dodávány pohony od firmy FAAC, včetně veškerého příslušenství, kterým jsou dálkové ovladače, fotobuňky, fotobeamy atd. Dodávka zámečnické výroby je kompletní, tedy včetně montáže.

Sháníte brány, vrata nebo mříže, které jsou specifické? Na zakázku Vám dodáme přesně takový typ výrobku, jaký si nadefinujete. Naše zámečnická výroba má dlouhou historii a vězte, že se to odrazí i v kvalitě výroby.

Zajímá Vás zámečnická výroba a její produkty? Kontaktujte levne ploty telefonicky 777 124 185 nebo emailem: zamecnici@boppe.cz Můžete nám také přímo zaslat poptávkový formulář.

záměčníci – křídlová brána  href="http://www.boppe.cz/wp-content/uploads/zamecnici_brana_samonosna_a_branka.jpg">zámečnická výroba – samonosná brána zámečnická výroba – schodiště zámečnická výroba – zábradlí • Kované Ploty
  Kované Ploty

  Kované ploty

  Kované ploty dodávají především rodinným domům jedinečný charakter. Zámečnická výroba zhotoví plotová pole podle rozličných přání zákazníka, včetně ozdobných detailů.

  Základ pro kované ploty je tvořen konstrukcí z jeklových profilů nebo tyčových segmentů. Dolní část pole je obvykle zakončena rovně, ale horní zakončení může být i do oblouku a jednotlivé části mohou mít ozdobné hroty do špičky, zploštělé, ale třeba i ve tvaru listu, srdce nebo koule. Ve středu pole je prostor pro ozdobné košíčky, tvarovaná „céčka“, spirály i cokoli jiného.

  Kované ploty lze udělat zajímavějšími pomocí povrchové úpravy. Výběr povrchové úpravy necháváme na zákazníkovi, nabízíme žárové pozinkování, ale i nátěr v jakékoli barvě.

  Potřebujete kované ploty pro lepší bezpečnost? Pak kontaktujte levne ploty telefonicky 777 124 166 nebo emailem: zamecnicni@boppe.cz Můžete nám také přímo zaslat poptávkový formulář.

 • Zábradlí a schodiště
  Zábradlí a schodiště

  Zábradlí a schodiště

  Originální schodiště nebo zábradlí je ozdobou každého domu ať už v exteriéru nebo v interiéru. Samozřejmě že lze vše dokonce spojit v jedno a mít designově zajímavé kované zábradlí na schodiště propojující dvě patra bytu.

  Kované zábradlí plní funkci bezpečnostní a estetickou, ať je umístěno na schodišti, na balkónu, v pergole či na ochozu nebo terase. Kované zábradlí na schodiště má navíc tu výhodu, že jej lze skloubit s celkovým designem celého prostoru domu – barevně, tvarově a detailním ztvárněním, které zábradlí zkrášluje a dává mu jednotný ráz.

  Boppe s.r.o. vyrábí zábradlí zákazníkům na míru a podle jejich přání v rozličných tvarech i barvách. Rádi poskytneme konzultaci k tomu, který typ zábradlí si vybrat.

  Hledáte možnosti zabezpečení a jedním z nich je navíc i esteticky ztvárněné zábradlí? Kontaktujte levne ploty telefonicky 777 124 166 nebo emailem: zamecnici@boppe.cz a my Vám poradíme. Můžete nám také přímo zaslat poptávkový formulář.

 • Schodiště
  Schodiště

  Schodiště

  Kované schodiště plní primárně funkci komunikační, ale v interiéru bývá často velice výrazným estetickým prvkem, zvlášť jedná-li se o schodiště točité. Schodiště je navrhováno podle přání zákazníka a nejčastěji je doplněno také vhodným kovaným zábradlím. Po povrch stupňů zajišťujeme vhodnou úpravu.

  Venkovní schodiště je oproti vnitřnímu opatřeno kvalitní povrchovou úpravou, aby bylo odolnější proti vlivům počasí a prodloužila se tak jeho životnost.

  Vyrobené zábradlí či schodiště dopravíme až k Vám a zajistíme jeho dodání včetně montáže.

  Potřebujete kované schodiště ať již do vnitřích nebo vnějších prostor? Pak kontaktujte Levne ploty telefonicky: 777 124 166 nebo emailem: zamecnici@boppe.cz Můžete nám také přímo zaslat poptávkový formulář.

 • Fotovoltaické konstrukce
  Fotovoltaické konstrukce

  Fotovoltaické konstrukce

  Konstrukce pro fotovoltaické elektrárny jsou nosnými konstrukcemi pro hliníkové profily, na které jsou pokládány fotovoltaické články. Výrobou těchto konstrukcí reaguje Levne ploty s.r.o. a zvýšenou poptávku těchto produktů na českém trhu.

  Jedná se o svařovanou konstrukci z jeklů, případně z trubek, která fotovoltaickým článkům zajistí optimálně nakloněnou rovinu pro maximální využití energie.

  Hledáte dodavatele pro konstrukce pro fotovoltaické díly? Pak kontaktujte Levne ploty telefonicky: 777 124 166 nebo emailem: zamecnicni@boppe.cz Můžete nám také přímo zaslat poptávkový formulář.

 • Okrasné přístřešky
  Okrasné přístřešky
Porovnat 0

No products

To be determined Shipping
0,00 Kč Celkem

K pokladně