Podhrabová deska 200x50x2950mm

Skladem

Podhrabová deska 295 x 20 x 5 cm

Podhrabová deska slouží jako náhrada betonové podezdívky.

Podhrabové desky mají zkosenou horní hranu, díky tomu získávají na svém vzhledu a vypadají velmi dobře. Podhrabové desky se nejčastěji využívají u pletivového plotu, ale ani u panelového systému nejsou vyjímkou.

755,94 Kč
S DPH
Odkaz:
8595068423899
Související produkty
Popis

Podhrabová deska 295 x 20 x 5 cm

Podhrabová deska slouží jako náhrada betonové podezdívky.

Podhrabové desky mají zkosenou horní hranu, díky tomu získávají na svém vzhledu a vypadají velmi dobře. Podhrabové desky se nejčastěji využívají u pletivového plotu, ale ani u panelového systému nejsou vyjímkou. Podhrabové desky jsou oblíbené kvuli zabránění podhrabování plotu vašim nebo sousedovým domácím mazlíčkem. K podhrabovým deskám budete také potřebovat držáky podhrabových desek nebo držáky na vzpěru které se k podhrabové desce přidělají. 

Výška podhrabové desky: 20cm

Délka podhrabové desky: 295cm

Šířka podhrabové desky: 5cm

Montáž podhrabové desky

Montáž podhrabové desky provádíme až do zabetonovaných sloupků, které by měli správně 4 - 5 dnů tvrdnout. Tím předejdeme nechtěnému posunu sloupku.

Vzdálenost mezi sloupky při použítí podhrabové desky

Nejprve si musíte vyměřit výšku a šířku mezi sloupky. Mezi pletivem a podhrabovou deskou by měla vzkniknout mezera 3 až 4cm. Pletivo by nikdy nemělo být položeno přímo na podhrabové desce. Při montáži podhrabové desky není dobré příliš zkracovat osovou rozteč. Podhrabové desky by měli mít mezi sloupky dostatečnou vůli pro pnutí způsobenou změnou teploty. Při nedodržení mezery může podhrabová deska prasknout.

Montáž držáků podhrabové desky

Držáky podhrabových desek máme průběžné nebo koncové. Průběžné se využívají k přichycení podhrabové desky z obou stran navlíkají se z horní strany sloupku. Koncové držáky podhrabové desky se využívají k ukončení nebo jako rohové.

V případě, že si nejste jisti jak podhrabové desky namontovat napište nám email či zavolejte počet stran a jejich délky, vypracujeme Vám nabídku kompletně na míru, samozřejmě Zdarma!

Podhrabová deska

Podhravé desky praha

Levné podhrabové desky

Levné ploty

Ploty praha

Levné ploty

Detaily produktu
8595068423899

Parametry

Výška
20cm
Šířka
295cm
Tloušťka
5cm
Váha
74Kg
Přílohy
Návod na podhrabové desky
Stáhněte si náš návod na montáž podhrabových desek se kterým hravě plot namontujete svépomocí.
Ke stažení (865.43k)

Menu

Nastavení