Sloupek komaxit 48/1,5 hnědá 2400

Plotový sloupek PVC hnědá 240cm

Sloupek na plot o průměru 48 mm je vhodný jako rohový a koncový sloupek pro výslednou lepší stabilitu plotu. Povrch je vypalovaná prášková barva vysoké kvality s dlouhou životností. Sloupek je žárově pozinkován z obou stran, což razantně zvyšuje jeho životnost

Více informací

EAN 99002119
Nový produkt

278,00 Kčs DPH

- +

Přidat k porovnání

 
Více informací

Plotový sloupek PVC hnědá 240cm

Sloupek na plot o průměru 48 mm je vhodný jako rohový a koncový sloupek pro výslednou lepší stabilitu plotu. Povrch je vypalovaná prášková barva vysoké kvality s dlouhou životností. Sloupek je žárově pozinkován z obou stran, což razantně zvyšuje jeho životnost. Povrchovým úpravám u plotových sloupků věnujte velkou obezřetnost, je to důležité z pohledu životnosti, což je u sloupků na plot velmi důležité. Barva sloupku je hnědáSoučástí sloupku je plastová čepička zelené barvy. Síla stěny plotového sloupku o průměru 48 mm je 1,5 mm.

Co potřebujete k plotovému sloupku zakoupit ?

Jakou výšku pletiva zvolit?

Nejvíce prodávané a oblíbené je pletivo výšky 150 cm, poté následují výšky 160 cm nebo 125 cm. Záleží však na okolních plotech, na tom, zda máte nebo nemáte podezdívku a samozřejmě na Vašem osobním pocitu, jak vysoký plot chcete. V některých lokalitách je max. výška plotu dokonce nařízena stavebním úřadem. Informaci, jak vysoký plot si můžete postavit, vám sdělí stavební úřad ve vaší lokalitě.

Jak namontovat pletivo / sloupky

Pokud vás zajímá jak namontovat pletivo, zabetonovat sloupky nebo co vše potřebujete za materiál na natahování pletiva? Podívejte se na náš návod kde popisujeme montáž pletiva odkaz zde. Nebo nám zavolejte na tel.: 777 124 164.

Sloupek

Plotový sloupek

Hnědý sloupek

Sloupek hnědý

Sloupek 48mm

Levné sloupky

Levné ploty

20 Dalších produktů v této kategorii

Porovnat 0

No products

To be determined Shipping
0,00 Kč Celkem

K pokladně