Sloupek zn 48/1,5mm

Skladem
Při rozkliknutí možnost výběru velikosti

Plotový sloupek Zn

Sloupek na plot o průměru 48 mm je vhodný jako rohový a koncový sloupek pro výslednou lepší stabilitu plotu. Povrch je vypalovaná prášková barva vysoké kvality s dlouhou životností. Sloupek je žárově pozinkován z obou stran, což razantně zvyšuje jeho životnost. Povrchovým úpravám u plotových sloupků věnujte velkou obezřetnost, je to důležité z pohledu životnosti, což je u sloupků na plot velmi důležité. Barva sloupku je znSoučástí sloupku je plastová čepička černé barvy. Síla stěny plotového sloupku o průměru 48 mm je 1,5 mm.

180,17 Kč
S DPH
Výška sloupku
  • 150cm
  • 175cm
  • 200cm
  • 210cm
  • 240cm
  • 260cm
  • 300cm
Odkaz:
740157,3
Související produkty
Popis

Plotový sloupek PVC zn 300cm

Sloupek na plot o průměru 48 mm je vhodný jako rohový a koncový sloupek pro výslednou lepší stabilitu plotu. Povrch je vypalovaná prášková barva vysoké kvality s dlouhou životností. Sloupek je žárově pozinkován z obou stran, což razantně zvyšuje jeho životnost. Povrchovým úpravám u plotových sloupků věnujte velkou obezřetnost, je to důležité z pohledu životnosti, což je u sloupků na plot velmi důležité. Barva sloupku je pozinkSoučástí sloupku je plastová čepička černé barvy. Síla stěny plotového sloupku o průměru 48 mm je 1,5 mm.

Co potřebujete k plotovému sloupku zakoupit ?

Jakou výšku pletiva zvolit?

Nejvíce prodávané a oblíbené je pletivo výšky 150 cm, poté následují výšky 160 cm nebo 125 cm. Záleží však na okolních plotech, na tom, zda máte nebo nemáte podezdívku a samozřejmě na Vašem osobním pocitu, jak vysoký plot chcete. V některých lokalitách je max. výška plotu dokonce nařízena stavebním úřadem. Informaci, jak vysoký plot si můžete postavit, vám sdělí stavební úřad ve vaší lokalitě.

Jak namontovat pletivo / sloupky

Pokud vás zajímá jak namontovat pletivo, zabetonovat sloupky nebo co vše potřebujete za materiál na natahování pletiva? Podívejte se na náš návod kde popisujeme montáž pletiva odkaz zde. Nebo nám zavolejte na tel.: 777 124 164.

Sloupky, plotové sloupky, pozinkovaný sloupek, nejlevnější sloupky, ploty praha

Detaily produktu
740157,3

Parametry

Výška
Dle výběru
Barva
Pozink
Tloušťka
1,5mm

Specifické reference

ean13
8595068448564
Přílohy
Návod na montáž pletiva
Stáhněte si náš návod na montáž pletiva se kterým hravě plot namontujete svépomocí.
Ke stažení (1.74M)

Menu

Nastavení